BOSCH GSS18V-18 PROFESSIONAL Szlifierka wibracyjna, L-BOXX 162 06019R7001
Koszt transportu
Starannie wybrane akcesoria
Opis
GSS18V-18 Professional
Szlifierka oscylacyjna
Nr zamówienia 0.601.9R7.001
- Optymalna kontrola dzięki niewielkiej wysokości (do 118 mm) i doskonałemu wyważeniu narzędzia
- Mniejsze zmęczenie dzięki niskiemu poziomowi drgań, który wynosi 3,5 m/s2
- Skuteczność usuwania pyłu na poziomie 85% i łatwa utylizacja pyłu
Zakres dostawy
Wchodzi w zakres wszystkich wariantów
- Worek na pył
- 1 papier ścierny C470Nr katalogowy: 2 608 608 614
Dodatkowo w tym wariancie
- L-BOXX 162Nr katalogowy: 1 600 A03 8TU
- Kompletne wypełnienie do L-BOXX, do GSS 18V-18Nr katalogowy: 1 619 PC7 246
Dane techniczne
GSS18V-18 Professional: Dalsze informacje
Najważniejsze cechy produktu
Akumulatorowy model PRO GSS 18V-18 został zaprojektowany z myślą o optymalnej kontroli dzięki niewielkiej wysokości (do 118 mm) i doskonałemu wyważeniu narzędzia. Dzięki niskiemu poziomowi drgań, który wynosi 3,5 m/s2 możesz pracować dłużej, nie odczuwając przy tym zmęczenia ani drętwienia dłoni. Szlifierka zapewnia skuteczność usuwania pyłu na poziomie 85% i umożliwia jego łatwą utylizację.
Sprzęt i aplikacja
Model GSS 18V-18 jest przeznaczony do szlifowania powierzchni i krawędzi drewnianych lub metalowych, płyt gipsowo-kartonowych i tynków, szlifowania powierzchni przed malowaniem oraz usuwania starych powłok malarskich. Narzędzie jest kompatybilne z systemem Bosch Click & Clean.
Dodatkowa informacja
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| ładowanie | Akumulator |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Ilość baterii | Bez |
| Prędkość oscylacyjna | 10.000 – 20.000 min-1 |
| Średnica oscylacji | 2 mm |