Black & Decker BDCHD18K1B2 Wiertarko-wkrętarka udarowa (40Nm/18V/2x2,0Ah), walizka
Black & Decker BDCHD18K1B2 Wiertarko-wkrętarka udarowa (40Nm/18V/2x2,0Ah), walizka Black & Decker BDCHD18K1B2 Wiertarko-wkrętarka udarowa (40Nm/18V/2x2,0Ah), walizka Black & Decker BDCHD18K1B2 Wiertarko-wkrętarka udarowa (40Nm/18V/2x2,0Ah), walizka Black & Decker BDCHD18K1B2 Wiertarko-wkrętarka udarowa (40Nm/18V/2x2,0Ah), walizka Black & Decker BDCHD18K1B2 Wiertarko-wkrętarka udarowa (40Nm/18V/2x2,0Ah), walizka Black & Decker BDCHD18K1B2 Wiertarko-wkrętarka udarowa (40Nm/18V/2x2,0Ah), walizka Black & Decker BDCHD18K1B2 Wiertarko-wkrętarka udarowa (40Nm/18V/2x2,0Ah), walizka Black & Decker BDCHD18K1B2 Wiertarko-wkrętarka udarowa (40Nm/18V/2x2,0Ah), walizka Black & Decker BDCHD18K1B2 Wiertarko-wkrętarka udarowa (40Nm/18V/2x2,0Ah), walizka
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -29%
W MAGAZYNIE 1  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: BLACK & DECKER
Gwarancja: 2 lata
Kod: BDCHD18K1B2-QW
Waga: 2,86 kg
Opis
• Moc i prędkość do wiercenia w drewnie, metalu oraz do szerokiego zakresu prac wkrętarskich
• Funkcja udaru do wiercenia w betonie i murze
• Dioda LED dla oświetlenia pola pracy
• Zmienna prędkość pracy dla pełnej kontroli przy pracach wiertarskich oraz podczas wkręcania
• Okładziny rękojeści ANTI-SLIP dla pewnego uchwycenia narzędzia podczas pracy
W zestawie
• Wkrętarka udarowa BDCHD18
• Ładowarka stacjonarna 1A
• 2 akumulatory 18V Li-Ion 2.0Ah x2
• Walizka transportowa z tworzywa sztucznego
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V
Pojemność akumulatora 2 Ah
Ilość baterii 2
Aku Walizka 2x 2,0 Ah
Maks. moment obrotowy (wkręcanie twarde/miękkie)(Nm) 17,5/40
Prędkość (1. bieg) (min-1) 650
Prędkość (2. bieg) (min-1) 1400
Częstotliwość uderzeń (min-1) 21.000
Maks. średnica wiercenia w drewnie 25 mm
Maks. średnica wiercenia w stali 10 mm
Maks. średnica wiercenia w murze 10 mm
Uchwyt narzędziowy 1 - 10 mm