Black & Decker BDCR18M1 Akumulatorowa piła szablasta (18V/1x4,0Ah)
Black & Decker BDCR18M1 Akumulatorowa piła szablasta (18V/1x4,0Ah) Black & Decker BDCR18M1 Akumulatorowa piła szablasta (18V/1x4,0Ah) Black & Decker BDCR18M1 Akumulatorowa piła szablasta (18V/1x4,0Ah)
  0 opinie  /  Napisz opinie
Black & Decker BDCR18M1-QW: Akumulatorowa piła mieczowa 18V/4,0 Ah Li-Ion Black & Decker BDCR18M1-QW to wydajna i kompaktowa akumulatorowa piła mieczowa , którą doceni każdy dom... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 4  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: BLACK & DECKER
Gwarancja: 2 lata
Kod: BDCR18M1-QW
Waga: 2,73 kg
Opis
Black & Decker BDCR18M1-QW: Akumulatorowa piła mieczowa 18V/4,0 Ah Li-Ion
Black & Decker BDCR18M1-QW to wydajna i kompaktowa akumulatorowa piła mieczowa, którą doceni każdy domowy majster i profesjonalista. Dzięki akumulatorowi Li-Ion 18V 4,0 Ah i szybkiemu ruchowi 3000 min-1 jest idealna do cięcia drewna, metalu i plastiku w domu i na zewnątrz.
Główne zalety
  • Napięcie 18 V – idealna moc do codziennego cięcia w domu i hobbystycznie
  • Akumulator Li-Ion 4,0 Ah – długa żywotność i minimalne samorozładowanie
  • Gumowana powierzchnia – bezpieczny i wygodny uchwyt
  • Szybka wymiana brzeszczotu – bez użycia narzędzi
  • Do drewna, metalu i plastiku – uniwersalne zastosowanie
  • Kompaktowa i lekka konstrukcja – łatwa obsługa i manipulacja
Zastosowanie
  • Cięcie drewna, metalu i plastiku
  • Projekty hobbystyczne i prace majsterkowe
  • Prace w domu i na zewnątrz
  • Szybkie dopasowanie materiałów do wymiaru
Dane techniczne
Napięcie akumulatora18 V
Pojemność akumulatora4,0 Ah
Liczba akumulatorów1
Typ bateriiLi-Ion
Skok cięcia22 mm
Liczba ruchów3000 min-1
Waga piły1,5 kg
Waga akumulatora0,4 kg
Zakres dostawy
  • 1× akumulatorowa piła mieczowa
  • 1× akumulator Li-Ion 4,0 Ah
  • 1× ładowarka
  • 1× brzeszczot
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V
Pojemność akumulatora 4 Ah
Ilość baterii 1
Aku 1x Aku 4,0 Ah
Skok brzeszczotu 22 mm
Prędkość skokowa (min-1) 0 - 3.000
Głębokość cięcia w drewnie 105 mm
Głębokość cięcia w stali 10 mm