BOSCH GSS18V-18 PROFESSIONAL Szlifierka oscylacyjna 06019R7000
Koszt transportu
Starannie wybrane akcesoria
Opis
GSS18V-18 Professional
Szlifierka oscylacyjna
Numer katalogowy 0.601.9R7.000
- Optymalna kontrola dzięki niskiej wysokości do 118 mm oraz doskonałemu wyważeniu narzędzia
- Mniejsze zmęczenie dzięki niskim wibracjom do 3,5 m/s2
- Skuteczne odprowadzanie pyłu z wysoką skutecznością odsysania 85 % oraz łatwą utylizacją pyłu
Zakres dostawy
W zestawie wszystkich wariantów
- 1× arkusz ścierny C470Numer katalogowy: 2 608 608 614
- Worek na pył
Dodatkowo w tej wersji
- Kartonowe opakowanie
Dane techniczne
GSS18V-18 Professional: Szczegółowe informacje
Najważniejsze informacje o produkcie
Akumulatorowe narzędzie PRO GSS 18V-18 zostało zaprojektowane z myślą o optymalnej kontroli dzięki niskiej wysokości do 118 mm oraz doskonałemu wyważeniu. Dzięki niskim wibracjom do 3,5 m/s2 możliwa jest dłuższa praca bez zmęczenia lub drętwienia dłoni. Szlifierka wyposażona jest w skuteczny system odprowadzania pyłu o wysokiej skuteczności odsysania 85 % oraz łatwej utylizacji pyłu.
Wyposażenie i zastosowanie
GSS 18V-18 jest przeznaczona do szlifowania powierzchni i krawędzi drewnianych lub metalowych, płyt gipsowo-kartonowych/tynków, przygotowania powierzchni przed lakierowaniem oraz usuwania starych powłok. Jest kompatybilna z systemem Bosch Click&Clean.
Informacje dodatkowe
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| ładowanie | Akumulator |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Ilość baterii | Bez |
| Prędkość oscylacyjna | 10.000 – 20.000 min-1 |
| Średnica oscylacji | 2 mm |