BOSCH GSS18V-18 PROFESSIONAL Szlifierka wibracyjna, L-BOXX 162 06019R7001
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -14%
GSS18V-18 Professional Szlifierka oscylacyjna Nr zamówienia 0.601.9R7.001 Optymalna kontrola dzięki niewielkiej wysokości (do 118 mm) i doskonałemu wyważeniu narzędzia Mniejsze zmęc... rozwiń opis »
U dostawcyDostępność: 6 dni robocze
Ilość:   Do porównania
Marka: BOSCH PROFESSIONAL
Gwarancja: 3 lata
Kod: 06019R7001
Waga: 3,52 kg
Opis
GSS18V-18 Professional
Szlifierka oscylacyjna
Nr zamówienia 0.601.9R7.001
  • Optymalna kontrola dzięki niewielkiej wysokości (do 118 mm) i doskonałemu wyważeniu narzędzia
  • Mniejsze zmęczenie dzięki niskiemu poziomowi drgań, który wynosi 3,5 m/s2
  • Skuteczność usuwania pyłu na poziomie 85% i łatwa utylizacja pyłu
Zakres dostawy
Wchodzi w zakres wszystkich wariantów
  • Worek na pył
  • 1 papier ścierny C470
    Nr katalogowy: 2 608 608 614
Dodatkowo w tym wariancie
  • L-BOXX 162
    Nr katalogowy: 1 600 A03 8TU
  • Kompletne wypełnienie do L-BOXX, do GSS 18V-18
    Nr katalogowy: 1 619 PC7 246
Dane techniczne
Napięcie akumulatora
18,0 V
Średnica oscylacji
2 mm
Prędkość obrotowa bez obciążenia
5000 – 10000 min–1
Prędkość oscylacyjna bez obciążenia*
10.000 – 20.000 min-1
Ciężar bez akumulatora*
1,2 kg
BITURBO
nie
GSS18V-18 Professional: Dalsze informacje
Najważniejsze cechy produktu
Akumulatorowy model PRO GSS 18V-18 został zaprojektowany z myślą o optymalnej kontroli dzięki niewielkiej wysokości (do 118 mm) i doskonałemu wyważeniu narzędzia. Dzięki niskiemu poziomowi drgań, który wynosi 3,5 m/s2 możesz pracować dłużej, nie odczuwając przy tym zmęczenia ani drętwienia dłoni. Szlifierka zapewnia skuteczność usuwania pyłu na poziomie 85% i umożliwia jego łatwą utylizację.
Sprzęt i aplikacja
Model GSS 18V-18 jest przeznaczony do szlifowania powierzchni i krawędzi drewnianych lub metalowych, płyt gipsowo-kartonowych i tynków, szlifowania powierzchni przed malowaniem oraz usuwania starych powłok malarskich. Narzędzie jest kompatybilne z systemem Bosch Click & Clean.
Dodatkowa informacja
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
ładowanie Akumulator
Napięcie akumulatora 18 V
Ilość baterii Bez
Prędkość oscylacyjna 10.000 – 20.000 min-1
Średnica oscylacji 2 mm