Akumulatorowa gwoździarka dekarska DeWALT DCN45RNNT-XJ XR 18V przeznaczona do profesjonalnych prac dekarskich i montażu materiałów dachowych. W pełni akumulatorowa praca bez kompresora... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 4  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: DEWALT
Gwarancja: 3 lata
Kod: DCN45RNNT-XJ
Waga: 5,62 kg
Opis
  • Akumulatorowa gwoździarka dekarska DeWALT DCN45RNNT-XJ XR 18V przeznaczona do profesjonalnych prac dekarskich i montażu materiałów dachowych.
  • Magazynek z okienkiem kontrolnym umożliwia łatwe sprawdzanie pozostałej liczby gwoździ.
  • Wyłącznik bezpieczeństwa i wskaźnik awarii zwiększają bezpieczeństwo i kontrolę podczas pracy.
Dane techniczne:
  • Napięcie: 18 V (XR Li-Ion)
  • Typ silnika: bezszczotkowy
  • Długość gwoździ: 19–45 mm
  • Średnica gwoździ: 3,1 mm
  • Pojemność magazynka: 120 gwoździ
  • Kąt magazynka: 15°
  • Masa narzędzia: ok. 3,5–3,85 kg
  • Wysokość narzędzia: 292 mm
  • Długość narzędzia: 292 mm
  • Typ spustu: sekwencyjny
  • Kompatybilność gwoździ: DEWALT DNR i Bostitch CR
  • Zasilanie: akumulator (bez akumulatora i ładowarki)
  • Opakowanie: walizka systemowa TSTAK
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V