HiKOKI C1806DAW2Z Pilarka tarczowa akumulatorowa 165mm, bez aku i ładowarki, Hitbox
HiKOKI C1806DAW2Z Pilarka tarczowa akumulatorowa 165mm, bez aku i ładowarki, Hitbox HiKOKI C1806DAW2Z Pilarka tarczowa akumulatorowa 165mm, bez aku i ładowarki, Hitbox HiKOKI C1806DAW2Z Pilarka tarczowa akumulatorowa 165mm, bez aku i ładowarki, Hitbox HiKOKI C1806DAW2Z Pilarka tarczowa akumulatorowa 165mm, bez aku i ładowarki, Hitbox HiKOKI C1806DAW2Z Pilarka tarczowa akumulatorowa 165mm, bez aku i ładowarki, Hitbox
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -24%
Darmowa dostawa
W MAGAZYNIE 1  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 3 lata
Kod: C1806DAW2Z
Waga: 6,24 kg
Opis
• Kompaktowa i lekka konstrukcja – idealna do pracy mobilnej
• Ergonomiczna, gumowana rękojeść – większy komfort i lepsza kontrola
• Hamulec silnika – zwiększa bezpieczeństwo pracy
• Możliwość podłączenia odsysania pyłu – utrzymuje czyste stanowisko pracy
• Walizka HSC IV – solidna i praktyczna do transportu i przechowywania
Dane techniczne:
• Średnica tarczy: 165 mm
• Napięcie: 18 V
• Maks. głębokość cięcia (90°): 57 mm
• Maks. głębokość cięcia (45°): 38 mm
• Prędkość obrotowa bez obciążenia: 3800 obr./min
• Długość całkowita: 291 mm
• Waga: 3,5 kg (z akumulatorem BSL1850C)
Wyposażenie:
• Tarcza tnąca
• Szyna prowadząca
• Worek na pył
• Klucz
• Hitbox (walizka HSC IV)
Bez akumulatora i ładowarki!
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V
Ilość baterii Bez
Prędkość (1. bieg) (min-1) 3800
Średnica tarczy 165 mm