HiKOKI C1807DAW2Z Aku Pilarka tarczowa 190 mm, bez akumulatora i ładowarki, Hitbox
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -21%
Darmowa dostawa
W MAGAZYNIE 1  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 3 lata
Kod: C1807DAW2Z
Waga: 6,59 kg
Opis
• Ergonomiczny uchwyt pokryty gumą
• Niski poziom hałasu i drgań
• Hamulec tarczy – Dla większego bezpieczeństwa i szybkiego zatrzymania po wyłączeniu.
• Możliwość podłączenia odkurzacza
• Kompatybilna z prowadnicą
Dane techniczne:
• Napięcie: 18 V
• Średnica tarczy: 190 mm
• Średnica otworu: 30 mm
• Maks. głębokość cięcia (90°): 64,5 mm
• Maks. głębokość cięcia (55°): 39 mm
• Maks. głębokość cięcia (45°): 49 mm
• Obroty bez obciążenia (tryb mocy): 3800 obr./min
• Obroty bez obciążenia (tryb cichy): 2000 obr./min
• Długość całkowita: 317 mm
• Waga: 3,9 kg (z akumulatorem BSL1850)
Wyposażenie:
• Tarcza tnąca
• Szyna prowadząca
• Worek na pył
• Klucz
• Hitbox
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V
Ilość baterii Bez
Prędkość (1. bieg) (min-1) 3800
Średnica tarczy 190 mm