HiKOKI CJ18DAW4Z Akumulatorowa wyrzynarka 18V (bez akumulatora i ładowarki)
HiKOKI CJ18DAW4Z Akumulatorowa wyrzynarka 18V (bez akumulatora i ładowarki) HiKOKI CJ18DAW4Z Akumulatorowa wyrzynarka 18V (bez akumulatora i ładowarki) HiKOKI CJ18DAW4Z Akumulatorowa wyrzynarka 18V (bez akumulatora i ładowarki) HiKOKI CJ18DAW4Z Akumulatorowa wyrzynarka 18V (bez akumulatora i ładowarki) HiKOKI CJ18DAW4Z Akumulatorowa wyrzynarka 18V (bez akumulatora i ładowarki) HiKOKI CJ18DAW4Z Akumulatorowa wyrzynarka 18V (bez akumulatora i ładowarki)
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -34%
W MAGAZYNIE 2  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 3 lata
Kod: CJ18DAW4Z
Waga: 1,80 kg
Opis
• Wyższa prędkość cięcia
• Gładkie cięcia proste i zakrzywione
• Wymiana brzeszczotu bez użycia narzędzi
• Kompaktowa konstrukcja
• Światło LED
• Funkcja nadmuchu
• 4-stopniowy ruch wahadłowy
Dane techniczne:
• Napięcie: 18 V
• Drewno: 135 mm
• Miękka stal: 10 mm
• Minimalny promień cięcia: 25 mm
• Kąt nachylenia podstawy: 45° lewo/prawo
• Skok: 26 mm
• Liczba suwów bez obciążenia: 0–2500 suwów/min
• Długość całkowita: 266 mm
• Waga: 2,5 kg (z akumulatorem BSL1850C)
Wyposażenie:
• Brzeszczot
• Klucz imbusowy 4 mm
• Osłona przeciwodpryskowa
• Adapter do odsysania
• Opakowanie kartonowe
Bez akumulatora i ładowarki!
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V
Ilość baterii Bez
Głębokość cięcia w drewnie 135 mm
Głębokość cięcia w aluminium 10 mm
Głębokość cięcia w stali 10 mm