HiKOKI DV18DDW4Z  Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 55 Nm (18V)
HiKOKI DV18DDW4Z  Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 55 Nm (18V) HiKOKI DV18DDW4Z  Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 55 Nm (18V)
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -19%
W MAGAZYNIE 2  szt
Gwarancja: 3 lata
Kod: DV18DDW4Z
Waga: 1,21 kg
Opakowanie
    Opis
    • Akumulatorowa wiertarko wkrętarka udarowa DV18DD to kompaktowa
    • Lekka konstrukcja pozwalająca na pracę z dużą łatwością
    • Komfortem i kontrolą nawet w ciasnych przestrzeniach i w różnych pozycjach.
    • Automatyczną blokadę wrzeciona
    • 22 stopniowe sprzęgło
    • Rękojeść anty-poślizgową Soft Touch oraz światło LED.
    • Współpracuje ze wszystkimi akumulatorami wsuwanymi Li-ion HiKOKI (Hitachi).
    Zakres dostawy
    • spec. WPZ: tylko narzędzie DV18DD
    • Opakowanie kartonowe.
    Dane techniczne
    • Max moment obrotowy (Nm): 55
    • Max średnica wiercenia drewno (mm): 36
    • Max średnica wiercenia cegła (mm): 13
    • Wkręt maszynowy (mm): 6
    • Max średnica śrub (mm): 6
    • Prędkość obrotowa bez obciążenia (niska/wysoka): 0-440/0-1700 obr./min.
    • Liczba udarów (niskie/wysokie): 0-6600/0-25500
    • Max średnica wiercenia stal (mm): 13
    • Max. wymiar wkrętów do drewna (mm): 6x75
    Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
    Specyfikacja
    Specyfikacja
    Napięcie akumulatora 18 V
    Ilość baterii Bez
    Maks. moment obrotowy (wkręcanie twarde/miękkie)(Nm) 55,26
    Prędkość (1. bieg) (min-1) 440
    Prędkość (2. bieg) (min-1) 1700
    Maks. średnica wiercenia w drewnie 36 mm
    Maks. średnica wiercenia w stali 13 mm