HiKOKI UC18YSL3WEZ Zestaw akumulatorów+ Ładowarka 2x BSL36A18 18V/36V (5,0/2,5+UC18YSL3)
HiKOKI UC18YSL3WEZ Zestaw akumulatorów+ Ładowarka 2x BSL36A18 18V/36V (5,0/2,5+UC18YSL3) HiKOKI UC18YSL3WEZ Zestaw akumulatorów+ Ładowarka 2x BSL36A18 18V/36V (5,0/2,5+UC18YSL3) HiKOKI UC18YSL3WEZ Zestaw akumulatorów+ Ładowarka 2x BSL36A18 18V/36V (5,0/2,5+UC18YSL3) HiKOKI UC18YSL3WEZ Zestaw akumulatorów+ Ładowarka 2x BSL36A18 18V/36V (5,0/2,5+UC18YSL3) HiKOKI UC18YSL3WEZ Zestaw akumulatorów+ Ładowarka 2x BSL36A18 18V/36V (5,0/2,5+UC18YSL3)
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -37%
Darmowa dostawa
• Wysoka moc wyjściowa: 1080 W • Kompaktowe wymiary i niska waga (BSL36A18) • Akumulator MULTI VOLT ma prawie takie same rozmiary i wagę jak akumulator 18 V (BSL1850/BSL... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 8  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 2 lata
Kod: UC18YSL3WEZ
Waga: 2,00 kg
Pojemność akumulatora
Koszt transportu
Podobne produkty
Opis
• Wysoka moc wyjściowa: 1080 W
• Kompaktowe wymiary i niska waga (BSL36A18)
• Akumulator MULTI VOLT ma prawie takie same rozmiary i wagę jak akumulator 18 V (BSL1850/BSL1860) i generuje napięcie 36 V.
• Automatyczna zmiana napięcia pomiędzy 36 V a 18 V
• Akumulator MULTI VOLT został zaprojektowany z myślą o pełnej kompatybilności z narzędziami z aktualnej oferty narzędzi 18 V i automatycznie zmienia się między dwoma napięciami: 36 V*1 2,5 Ah i 18 V 5,0 Ah, zgodnie z używanym narzędziem.
Dane techniczne:
• Napięcie i pojemność: 36V - 2.5Ah / 18V - 5.0Ah (podwójne napięcie)
• System chłodzenia: Tak
• Wymiary: 116 x 69 x 76 mm
• Czas ładowania: około 32 min.*4 (korzystając z ładowarki UC18YSL3)
Zakres dostawy:
• 2x BSL36A18
• UC18YSL3
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie ładowania 36 V, 18 V