HiKOKI UB18DGW4Z Lampa statywowa Accu LED 18V, bez akumulatorów i ładowarki
HiKOKI UB18DGW4Z Lampa statywowa Accu LED 18V, bez akumulatorów i ładowarki HiKOKI UB18DGW4Z Lampa statywowa Accu LED 18V, bez akumulatorów i ładowarki HiKOKI UB18DGW4Z Lampa statywowa Accu LED 18V, bez akumulatorów i ładowarki HiKOKI UB18DGW4Z Lampa statywowa Accu LED 18V, bez akumulatorów i ładowarki HiKOKI UB18DGW4Z Lampa statywowa Accu LED 18V, bez akumulatorów i ładowarki
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -8%
Darmowa dostawa
W MAGAZYNIE 3  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 3 lata
Kod: UB18DGW4Z
Waga: 10,64 kg
Opis
Lampa budowlana Hikoki UB18DG W4Z to przenośna, bezprzewodowa lampa stojąca, która charakteryzuje się wyjątkowo silnym źródłem światła LED, osiągającym maksymalną jasność wynoszącą 4 000 lm. Narzędzie jest zasilane akumulatorowo lub przy użyciu zasilacza AC/DC(adapter dołączony w zestawie). Urządzenie jest kompatybilne z akumulatorami typu slajdowego o napięciu od 14,4 V do 36 V (MV), co zapewnia elastyczność wyboru zasilania.
• Urządzenie jest kompatybilne z akumulatorami slajdowymi 14,4 V do 36 V (MV)
• Wysoka klasa zabezpieczenia IP55 pozwala na pracę w trudnych warunkach
• Posiada możliwość ustawienia skupionego lub szerokiego snopu światła
• Ruchoma głowica świetlna o zakresie pionowy 215°, poziomy 230°
Dane techniczne:
• Zasilanie: Sieciowe / akumulatorowe
• Zasilanie: 14,4 V - 18 V - 36 V
• Czas pracy ciągłej: 540 min
• Moc świetlna: 4000 lm
• Wymiary (D x W x S): 2150 x 630 x 720 mm (rozłożona)
• Waga: 8,5 kg
Zestaw zawiera:
• Lampa UB18DG W4Z
• Zasilacz
• Opakowanie kartonowe
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V