HiKOKI WR18DHW2Z Klucz udarowy 18V, 1/2"(bez akumulatorów i ładowarki) HSC II
HiKOKI WR18DHW2Z Klucz udarowy 18V, 1/2"(bez akumulatorów i ładowarki) HSC II HiKOKI WR18DHW2Z Klucz udarowy 18V, 1/2"(bez akumulatorów i ładowarki) HSC II HiKOKI WR18DHW2Z Klucz udarowy 18V, 1/2"(bez akumulatorów i ładowarki) HSC II
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -7%
Darmowa dostawa
W MAGAZYNIE 2  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 3 lata
Kod: WR18DHW2Z
Waga: 3,45 kg
Opis
• Wydajny silnik bezszczotkowy
• Szybka, kompaktowa maszyna
• Ulepszone nagrywanie
• Elektroniczny przełącznik świateł
• Prędkość regulowana w 3 pozycjach
• Oświetlenie LED
• Możliwy pojedynczy skok
• Odporność na kurz i wodę, zgodnie z normą IP56
Dane techniczne:
• Napięcie: 18 V
• Śruby i nakrętki: M10-M20
• Moment dokręcania: 305 Nm
• Prędkość bez obciążenia (wysoka): 2 700 obr/min
• Prędkość bez obciążenia (średnia): 2 000 obr/min
• Prędkość bez obciążenia (niska): 0-1 000 obr/min
• Liczba załadowanych skoków: 0-3 600 min.
• Uchwyt narzędzia (cale): 1/2 kwadrat
• Dł. x wys.: 145x244 mm
• Waga: 1.8 kg
Dostarczane w standardzie:
• Hak do paska
• 1 HSC II systainer
Dostarczany bez baterii i ładowarki!
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V
Ilość baterii Bez
Aku Bez Aku / HitBOX
Maks. moment obrotowy(Nm) 345
Liczba zakresów momentu obrotowego 8
Maksymalny moment zerwania(Nm) 600
Uchwyt narzędziowy 8 - 12,7 mm