Milwaukee M18FBS85-0C M18 FUEL Kompaktowa piła taśmowa Aku 4933471496
  0 opinie  /  Napisz opinie
• 20% szybsze cięcie w porównaniu do poprzedniego modelu • Duża wydajność cięcia w przypadku średnicy do 85 mm • Przełącznik zmiennej prędkości umożliwiający szybką i ... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 1  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Milwaukee
Gwarancja: 2 lata
Kod: 4933471496
Waga: 7,30 kg
Koszt transportu
Starannie wybrane akcesoria
Opis
• 20% szybsze cięcie w porównaniu do poprzedniego modelu
• Duża wydajność cięcia w przypadku średnicy do 85 mm
• Przełącznik zmiennej prędkości umożliwiający szybką i łatwą regulację
• Beznarzędziowy mechanizm blokujący brzeszczot umożliwiający szybką i łatwą wymianę
• Przełącznik podwójnego działania zapobiega przypadkowemu uruchomieniu
• Wytrzymały metalowy hak do krokwi umożliwiający szybkie i łatwe przechowywanie na miejscu
• Zintegrowana lampa LED do oświetlenia obszaru roboczego
• W zestawie osłona piły taśmowej i najwyższej jakości tarcza 12/14 TPI
• Elastyczny system zasilania: współpracuje ze wszystkimi akumulatorami M18™ MILWAUKEE®
Dane techniczne
• Napięcie: 18 V
• W zestawie: bez akumulatora, bez ładowarki, walizki
• Wydajność cięcia profili prostokątnych: 85 mm
• Dostarczane w etui
• Długość brzeszczotu: 899 mm
• Waga: 7,31 kg
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V