HiKOKI D13VLWDZ Wiertarka 860 W
HiKOKI D13VLWDZ Wiertarka 860 W HiKOKI D13VLWDZ Wiertarka 860 W HiKOKI D13VLWDZ Wiertarka 860 W
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -14%
W MAGAZYNIE 1  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 3 lata
Kod: D13VLWDZ
Waga: 3,61 kg
Opis
• Urzadzenie posiada nowoczesny silnik odporny na przeciążenia i możliwość pracy na dwóch biegach.
• D13VL jest przeznaczona do bardzo ciężkich prac w stali, drewnie (mokrym) i tworzywach.
Zakres dostawy
• D13VL spec. WD - wiertarka
• uchwyt boczny
• głębokościomierz
Dane techniczne:
• Moc (W): 860
• Max średnica wiercenia drewno (mm): 40
• Prędkość obrotowa bez obciążenia (niska/wysoka): 0-1000/0-3000
• Max średnica wiercenia stal (mm): 13
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Pobór mocy 860 W
Maks. moment obrotowy (wkręcanie twarde/miękkie)(Nm) 80
Prędkość (1. bieg) (min-1) 1000
Prędkość (2. bieg) (min-1) 3000
Maks. średnica wiercenia w drewnie 40 mm
Maks. średnica wiercenia w stali 13 mm