HiKOKI 402933 System odsysania pyłu do DH18DBL/DH36DBL
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -11%
Do użytku z narzędziami 18 V lub 36 V (w zależności od specyfikacji napięcia narzędzia, do którego jest podłączony) Parametry techniczne: • Maks. przepływ powietrza: 0,35 m3/min • Poje... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 2  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 2 lata
Kod: 402933
Waga: 2,80 kg
Koszt transportu
Podobne produkty
Opis
Do użytku z narzędziami 18 V lub 36 V
(w zależności od specyfikacji napięcia narzędzia, do którego jest podłączony)
Parametry techniczne:
• Maks. przepływ powietrza: 0,35 m3/min
• Pojemność pojemnika na pył: 0,3 l
• Maks. średnica: 100 mm
• Maks. głębokość wiercenia otworów: 85 mm
• Średnica wiertła: 4,3 – 20 mm
• Maks. długość wiercenia (efektywna długość): 50 – 100 mm
• Wymiary (S × W × G): 90 × 306 × 378 mm