HiKOKI DH24PG2WSZ Młotwiertarka SDS-Plus (730W/2,7J)
HiKOKI DH24PG2WSZ Młotwiertarka SDS-Plus (730W/2,7J) HiKOKI DH24PG2WSZ Młotwiertarka SDS-Plus (730W/2,7J) HiKOKI DH24PG2WSZ Młotwiertarka SDS-Plus (730W/2,7J)
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -15%
W MAGAZYNIE 2  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 3 lata
Kod: DH24PG2WSZ
Waga: 4,52 kg
Opis
• Nowy model dwufunkcyjnej młotowertarki: wiercenie / wiercenie z udarem.
• Młotowiertarka DH24PG2 wyposażona jest w uchwyt SDS-plus.
Dane techniczne:
• Moc: 730 W
• Energia pojedynczego udaru: 2,7 J
• Max średnica wiercenia stal: 13 mm
• Max średnica wiercenia beton: 24 mm
• Liczba udarów: 0-3950 1/min
• Prędkość obrotowa: 0-1050 1/min
• Max średnica wiercenia koronką: 25-50 mm
• Max średnica wiercenia drewno: 32 mm
Zakres dostawy:
• DH24PG2 spec. WSZ młotowiertarka
• walizka transportowa
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Pobór mocy 730 W
Prędkość (1. bieg) (min-1) 1050
Częstotliwość uderzeń (min-1) 3.950
Maks. energia udaru 2,7 J
Uchwyt narzędziowy SDS-plus
Maks. średnica wiercenia w drewnie 32 mm
Maks. średnica wiercenia w betonie 24 mm
Maks. średnica wiercenia w stali 13 mm