BOSCH EasyDrill 1200 Wiertarko-wkrętarka aku. (2x1,5 Ah) + GAL 1210 CV + AC 06039D3002
  27 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -29%
W MAGAZYNIE 2  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: BOSCH DIY
Gwarancja: 3 lata
Kod: 06039D3002
Waga: 1,00 kg
Ilość baterii
Opis
Bezprzewodowa wiertarko-wkrętarka, która dociera prosto na metę
• Kompaktowa i lekka konstrukcja zapewniająca bezkompromisową wydajność
• Domyślne ustawienia zapewniają optymalną wydajność i szybkość dla każdej aplikacji
• Wbudowana lampa robocza LED gwarantuje doskonałe oświetlenie przedmiotu obrabianego
• Idealny do mniejszych otworów w drewnie i metalu oraz do wkręcania
Uchwyt jednotulejowy umożliwia łatwą i wygodną wymianę akcesoriów
• Moc dla WSZYSTKICH: jedna bateria i jedna ładowarka dla całego systemu narzędzi do domu i ogrodu
Zawartość Paczki:
• 2 × akumulator PBA 12V 1,5Ah O-A
• Ładowarka GAL 1210 CV
• Walizka
• Uchwyt na narzędzia
Parametry techniczne:
• Napięcie akumulatora 12,0 V
• Pojemność akumulatora 1,5 Ah
• Prędkość biegu jałowego (1. bieg / 2. bieg) 0 - 400 / 1500 obr./min
• Max. moment obrotowy 30,0 Nm
• Max. moment dokręcania miękkie / twarde połączenie śrubowe 14/30 Nm
• Poziomy momentu obrotowego 20 + 1
• Uchwyt szybkomocujący 10 mm
• Waga narzędzia z akumulatorem 0,94 kg
• Średnica śruby O śruby do 6 mm
Średnica wiercenia:
• wiercenie w stali 8 mm
• wiercenie w drewnie 20 mm
zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 12 V
Pojemność akumulatora 1,5 Ah
Ilość baterii 2
Maks. moment obrotowy (wkręcanie twarde/miękkie)(Nm) 30
Prędkość (1. bieg) (min-1) 400
Prędkość (2. bieg) (min-1) 1500
Częstotliwość uderzeń (min-1) 1.500
Maks. średnica wiercenia w drewnie 20 mm
Maks. średnica wiercenia w stali 8 mm