W MAGAZYNIE > 10  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: BOSCH DIY
Gwarancja: 3 lata
Kod: 06033D1200
Waga: 10,30 kg
Opis
BOSCH AdvancedVac 20 Odkurzacz do pracy na sucho i mokro 06033D1200
Cechy użytkowe:
- Zawór spustowy umożliwia łatwe opróżnienie zbiornika z dużej ilości cieczy
- Wąż antystatyczny ogranicza gromadzenie się ładunków elektrostatycznych
- Funkcja nadmuchu do usuwania liści lub zanieczyszczeń z miejsc trudno dostępnych
- Umożliwia elastyczną pracę dzięki wąskiej dyszy do fug i wężowi o długości 2,2 m
Specyfikacja techniczna:
- Moc ssania 300 aerowat
- Moc nominalna 1.200 W
- Maks. przepływ powietrza (przy dmuchawie) 70 l/s
- Maks. podciśnienie (przy zbiorniku) 260 mbar
- Pojemność zbiornika brutto 20 l
- Ciężar urządzenia 7,6 kg
Zakres dostawy:
- Filtr wstępny (2 609 256 F41)
- Filtr (2 609 256 F35)
- Papierowy worek filtracyjny (2 609 256 F33)
- Rękojeść (2 609 256 F31)
- Wąż 2,2 m, O 35 mm, antystatyczny (2 609 256 F30)
- Adapter do odsysania pyłu (2 609 256 F28)
- 2 rury, długość 0,5 m, O 35 mm (2 609 256 F27)
- Dysza do fug (2 609 256 F26)
- Przyssawka gumowa (2 609 256 F24)
- Szczotka (2 609 256 F22)
- Dysza do podłóg (2 609 256 F21)
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Rodzaj Workowy, Bezworkowy
Odkurzanie suchy+mokry
Typ odkurzacza przemysłowy
Pojemność zbiornika 20 l
Pobór mocy 1200 W